Emirgan Hotel

Emirgan Hotel | Konforlu ve Salon ve Alanlarımıza Göz Atın !

Zarif gecelerinizi süsleyen sandalye giydirmeleri, masa örtüleri, peçeteler ve şık şamdanlar… Küçük ve samimi düğünlerden 1000 kişilik görkemli bir düğüne kadar bütün özel günlerinizde sizinle birlikteyiz. Birbirinden şık salonlarımızda, ses ve ışık konusunda uzman ekibimiz, profesyonel organizatörlerimiz ve güler yüzlü personelimizle unutulmayacak anların mimarı olmayı istiyoruz. Kaliteli servisimiz, sevkinize uygun müzik ve eğlence programlarımız ile hem misafirlerimiz hem de sizleri bulutların üzerine çıkaracağız. Çünkü otelimizde sadece bir misafir olamazsınız; kendinizi buraya ait hissedersiniz. 

ÖZel Günleriniz için Seçkin Bir Adres

Zonguldak HOTEL EMİRGAN şehir merkezinden 1 km uzaklıkta ideal konumu, sunduğu geniş ve kaliteli servisleri ile unutulmaz anlarınız için size ev sahipliği yapıyor. Muhteşem dekorumuz, görkemli salonlarımız ve VIP hizmetlerimizle misafirlerimize unutulmaz geceler hazırlıyoruz. Her zaman daha iyiyi ve mükemmeli hedefleyen profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, seçkin misafirlerimize görkemli ziyafetler sunmak için hizmetinizde… O anı eminiz ki unutamayacaksınız! Hayatınızı sevidiğiniz kişiyle birleştirdiğiniz o heyecanlı gün, dostlarınız için davetler… Hayatınızda çok özel yeri olan günleriniz için bizim de birbirinden şık ve güzel salonlarımız var.

Salon ve Alanlarımız

Alacarte Restaurant

Otelimizin giriş katında bulunan restaurantımız 200 kişilik olup dünya ve geleneksel Türk mutfağının seçkin menülerinden oluşan lezzetlerini sunarak, eşsiz deniz manzarası eşliğinde size unutulmaz bir akşam yemeği deneyimi sunmaktadır.

Lalezar salon

Otelimizin -1 katında bulunan salonumuz 700 kişilik toplantılar 400 kişilik gala yemeği ve düğünler 1000 kişilik kokteyl uygundur teknik ekipman hizmetimiz mevcuttur.

Vadi Salon

Otelimizin -1 katında bulunan salonumuz 400 kişi kapasiteli düğün, nişan, kokteyl, davet ve özel geceleriniz için uygun deniz manzaralı salondur.

Kütüphane ve Dinlenme Salonu

Otelimizin giriş katında bulunan salonumuz günün yorgunluğunu atmak, dinlenmek ve beklemek için kullanılan salonumuzdur.

Small Toplantı Salonu

Otelimizin giriş katında bulunan salonumuz 20 ila 30 kişilik toplantılarınıza uygun olarak hizmet vermektedir teknik ekipman hizmetimiz mevcuttur.

Satış Reyonu

Yöresel ürünlerin satıldığı satış reyonumuz otelimizin giriş katında mevcut olup tel kırma, devrek bastonu, madenci heykeli vs. sevdiklerinize alabileceğiniz ürünlerimiz mevcuttur.

Emirgan Sport

Otelimizin -2 katında bulunan salonumuzda fitness, sauna, yüzme havuzu ve havuz bar ile günün yorgunluğundan uzaklaşıp daha sağlıklı bir yaşamın adımlarını atabilirsiniz.

Maden şehri maden müzesi

Otelimizin giriş katında bulunan müzemiz, ilimizin en önemli üretim kaynağı olan taş kömürü madenciliğinin hayatın her alanında izlerine şahitlik etmektedir.

Lobi

Şık tasarım ve konforlu atmosferiyle stresten uzak dinlendirici bir ortamda gönlünüzün istediğini yapabileceğiniz bir ortam.

Hayatınızda ki en güzel hatıraları hotel emirgan'da yaşayabilirsiniz.